BAYKENT İFLAS ERTELEME | Denizli Online Haber | Denizli Haber

BAYKENT İFLAS ERTELEME

Denizli’den katılan 90 firma arasında yerini alan Baykent Tekstil, ‘Shique’ markasının yanı sıra havlu, bornoz ve Evtekts ürünleri ile ilgi odağı oldu

Türkiye’nin önemli tekstil markaları arasında yerini alan Baykent Tekstil, tekstil sektörünün Türkiye’deki en önemli buluşma noktası olan Evteks 2015 de yeni sezon ürünlerini ve yeniliklerini görücüye çıkardı.  Fuarda en renkli ve dikkat çekici stantlar arasında gelin tekstilde  yer aldı.

 

Evteks 2015’de fark yaratan firmalar arasında Baykent Tekstil’de vardı. ‘Shique’ marka özel tasarım halılar, büyük oranda sipariş de aldı.

fuarda farklı bir ürün yelpazesi sunum hazırlayan Baykent Tekstil, Bu yıl teması olan doğa ve canlı renklerden oluyan koleksiyonu ile oldukça iddialı.  Sezonun en gözde renk ve desenlerini koleksiyonuna yansıtan öncü marka Baykent Tekstil bu alanda adından sıkça söz ettireceğe benziyor.

İç piyasa ağırlıklı çalıştıklarını ifade eden şirket ihracat ve müşteri yöneticisi Begüm Baykent,  bu ürünün bir benzerinin Türkiye’de üretilmediğinin altını çizdi. Baykent Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Baykent ise, siparişten daha çok gösterilen yoğun ilginin kendisini çok memnun ettiğini kaydetti. Baykent, ‘Ürünümüze güveniyoruz. Kimseye yaptığımız ürünle rakip değiliz ancak halı piyasasında söz sahibi olacağız’ dedi. Ev tekstili koleksiyonunda da fark yarattıklarının altını çizen Baykent “ Bizim farkımızı bütün dünya görecek” dedi.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.