BAŞKAN ZOLAN'DAN VALİYE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ | Denizli Online Haber | Denizli Haber

BAŞKAN ZOLAN’DAN VALİYE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Valimiz Dr. Ahmet Altıparmak’a Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu

Son çıkan Valiler Kararnamesi ile Erzurum Valiliği’nden Denizli Valiliği görevine atanan Dr. Ahmet Altıparmak’a nezaket ziyaretleri devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve beraberindeki heyet, Valimiz Dr. Ahmet Altıparmak’ı ziyaret ederek görevinin hayırlı olmasını temenni ettiler.

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, beraberinde Genel Sekreter Mustafa Ünal ve Genel Sekreter Yardımcıları İbrahim Özsoy, Aytaç Turgut ve Mustafa Gökoğlan ile birlikte Valimiz Dr. Ahmet Altıparmak’ı Makamında ziyaret ettiler.

Büyükşehir Belediyesinin yaptığı önemli çalışmalar hakkında Vali Dr. Altıparmak’a bilgiler veren Başkan Zolan, Denizli’ye birlikte hizmet verecek olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Valimiz Dr. Ahmet Altıparmak ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Baklan Kaymakamlığı görevini hatırlattı. Denizli’nin çok önemli bir değişim geçirdiğine vurgu yapan Vali Dr. Altıparmak, “Büyükşehir Belediyemiz ile görevimiz boyunca Denizlimizin daha yaşanılabilir bir kent olması adına birlikte önemli işler başaracağımıza, Denizlimize önemli hizmetler kazandıracağımıza inanıyorum” dedi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.