Başkan Zolan silahı eline aldı atış yaptı. | Denizli Online Haber | Denizli Haber

Başkan Zolan silahı eline aldı atış yaptı.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan hafta sonu farklı bir etkinliğe katıldı. Çardak’ta adına düzenlenen trap Şampiyonası finallerin izleyen Başkan Zolan silahı eline aldı atış yaptı. Başkan Zolan performansı ile profesyonel atıcıların gerisinde kalmadı.

Çardak Belediyesi tarafından Denizli trap ile birlikte gerçekleştirilen Denizli Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı trap atışları Kupası yoğun bir katılım ile gerçekleştirildi. Konya, Antalya, Burdur, Isparta, İzmir, Aydın ve Denizli’den 60 sporcunun yer aldığı trap atışları milli sporcu Tolga Tuncer’in de katılması organizasyonunu daha da çekişmeli hale getirdi. Sporcunun iyi bir performans gösterdiği yarışmanın birincisi birincisi milli sporcu Tolga Tuncer oldu.

Başkan Zolan silahı aldı.

Çardak Belediyesi tarafından adına düzenlenen trap atışlarını izleyen  Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman zolan bir ara eline silahı aldı ve atış yaptı. Performansı ile göz dolduran Başkan zolan attığını vurdu. Yarışmacıları gölgede bıraktı.

 

Özel bir organizasyon  

Organizasyon ile ilgili bilgi veren Çardak belediye başkanı Mahmut Öztürk Denizli trap ile birlikte gerçekleştirdikleri etkinliği Çok keyifli anlara sahne olduğunu ve kazasız belasız tamamlandığını söyledi.

Türklerin silaha meraklı olduğunun bilindiğini

Her Türk gibi onun da silah merakı var Türkiye’nin silahları her Türk vatandaşı gibi Başkanı Osman zolan’ın da silaha meraklı olduğunu belirten Başkan Öztürk başkanımız Osman zolan adına düzenlenen yarışmaya katıldı yanımızda yer aldı heyecanı birlikte yaşadık tabi başkanımıza da atış yaptırdık iyi bir performans gösterdi. Her Atıcı gibi vurduğuda da oldu kaçırdığı da başkanımız zaman zaman bizi ziyarete gelir birlikte atışlar yaparız dedi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.