Başkan Gürlesin Öğrencilerin Karne Sevincini Paylaştı | Denizli Online Haber | Denizli Haber

Başkan Gürlesin Öğrencilerin Karne Sevincini Paylaştı

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, eğitim ve öğretim yılının son gününde öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu. Başkan Gürlesin, Pamukkale 100. Yıl Mehmetçik Ortaokulu ve Zübeyde Hanım Anaokulunun minik öğrencilerine karnelerini verdi.

Pamukkale 100. Yıl Mehmetçik Ortaokulu ve Zübeyde Hanım Anaokulunda gerçekleştirilen karne törenine Pamukkale Kaymakamı Veysel Beyru, Denizli 11.Motorlu Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Kamil Özhan Özbakır, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürü Reşat Erdoğan ve öğrenci velileri katıldı. Protokol üyeleri ilk olarak Pamukkale 100. Yıl Mehmetçik Ortaokulu’nun akademik alanda ve sporda başarı yakalayan öğrencilerine ödülleri verildi. Sonrasında ise öğrencilere karneleri dağıtıldı.

“BAŞARIYI HEDEFLEMELERİNİ İSTEDİ”

Öğrencilerle sohbet eden, devamlı olarak çok çalışmayı ve başarıyı hedeflemelerini öğütleyen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Ülkemizin geleceği sizsiniz. Güçlü Türkiye’nin teminatı sizler her daim çok çalışarak, başarıyı hedeflemelisiniz. Sizlerin elde ettiği başarılarla ülkemiz daha iyi yerlere gelecek. Bu nedenle eğitimi çok önemli. Pamukkale Belediyesi olarak ta eğitimi önemsiyor ve destekliyoruz. İlçemizde 128 okulumuzu neredeyse tamamına ulaşarak fiziki ihtiyaçlar başta olmak üzere eksikliklerin giderilmesi anlamında ciddi destek sağlıyoruz. Öğrencilerimize yönelik eğitim noktasında yine destek sağlıyoruz. Kısacası eğitimi önemsiyoruz ve desteğimizi sürdüreceğiz. Tüm öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum. İnşallah hepiniz eğitim hayatınızda başarıdan başarıya koşarsınız” dedi.Pamukkale Kaymakamı Veysel Beyru’da, 2015-2016 eğitim öğretim yılının başarıyla sonuna gelindiğini vurgulayarak,  “Geleceğin büyükleri olarak sizler hedefleriniz doğrultusunda geleceğinizi şekillendirirken, bizler de sizlere daha iyi bir gelecek hazırlamak için çalışıyoruz. Yarın bu ülkenin kaderini sizler tayin edeceksiniz. Sizler ne kadar iyi yetişir, kendinizi ne kadar iyi yetiştirirseniz bizler inanıyoruz ki, şehrimiz de, ülkemiz de o kadar gelişecek, o kadar iyi yere gelecektir. Tüm öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum” dedi.

MİNİK ÖĞRENCİLERE KARNE DAĞITTILAR

Protokol üyeleri daha sonra Zübeyde Hanım Anaokuluna geçerek minik öğrencilerin karne sevinçlerine ortak oldu, bir bir karnelerini dağıttı. Başkan Gürlesin, minik öğrencilerle bir bir sohbet etti, gelecekte ne olmak istediklerini sordu. Anaokulunun minik öğrencileri ise, hayallerini Başkan Gürlesin’le paylaştı. Öğrencilerin karne sevinci ise görülmeye değerdi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.