Barfiks Demirine Asılı Ölü Bulundu | Denizli Online Haber | Denizli Haber

Barfiks Demirine Asılı Ölü Bulundu

Denizli’de üniversite öğrencisi 24 yaşındaki Soner Türkyılmaz, kaldığı otel odasında elleri arkadan bağlı tavandaki barfiks demirine iple asılı ölü bir şekilde bulundu. İntihar ettiği sanılan Soner Türkyılmaz’ın kesin ölüm nedeninin tespiti için otopsi yapılacağı öğrenildi.

Olay, otogar yakınındaki bir otelin altıncı katındaki 604 numarada meydana geldi. Pamukkale Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi öğrencisi olan Soner Türkyılmaz, bugün saat 17.00 sıralarında kaldığı otel odasını temizlemek için içeriye giren görevliler tarafından ölü halde bulundu.

barfikss

Türkyılmaz’ı tavandaki barfiks demirine elleri arkadan iple bağlı olarak asılı bulan temizlik  görevlileri, polise haber verdi. Gelen polis ekiplerinin yaptığı incelemenin ardından Türkyılmaz’ın cesedi, kesin ölüm nedeninin tespiti için otopsi yapılmak üzere Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Adli Tıp Kurumu’nun morguna kaldırıldı.

Odanın kapısında zorlama olmadığı ve bulunulan kattaki güvenlik kamerası kayıtlarından yanına başka bir kimsenin gelmediğin belirlenen Türkyılmaz’ın ellerini arkadan bağladıktan sonra, boynuna geçirdiği iple kendini asarak intihar ettiği üzerinde duruluyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.