ASKERİ TÖRENLE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI | Denizli Online Haber | Denizli Haber

ASKERİ TÖRENLE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

OLKAN GÖZYAŞLARIYLA UĞURLANDI

Acıpayam’da görev yaparken 15 gün önce askere giden ve burada geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybeden Volkan Canverdi düzenlenen askeri törenle son yolculuğuna uğurlandı.
VOLKAN GÖZYAŞLARIYLA UĞURLANDI

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde memur olarak görev yapan Fevzi Canverdi’nin oğlu, Manisa Alaşehir’de Ulaştırma Er olarak vatani görevini yaparken dün rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Volkan Canverdi’nin cenazesi öğle saatlerinde İzmir’den alınarak Acıpayam’a getirildi.

Türk bayrağına sarılı Volkan’ın naaşı Acıpayam Aşağı mahalledeki evlerine getirildi. Burada gözyaşları arasında karşılanan Volkan için helallik alındı.

Daha sonra Acıpayam çarşı camiine getirilen Volkan’ın naaşı ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazından sonra Burdur’a götürüldü.

ASKERİ TÖRENLE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
ASKERİ TÖRENLE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

YAN YANA YATACAKLAR

Volkan Canverdi’nin naaşı 1996 yılında şehit olan ve Burdur’da bulunan teyzeoğlunun mezarının yanına defnedildi. İki teyzeoğlu burada yan yana yatacaklar.

Acıpayam’daki cenaze törenine Acıpayam Kaymakamı Karahan Daştan, Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, Garnizon Komutanı Binbaşı İsmail Güdül, daire ve kurum amirleri ile kalabalık vatandaş topluluğu katıldı.

Tören sırasında duygulu anlar yaşandı ve Volkan gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı.

Kaynak : acıpayam gazetesi.com

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.