ALMANYADA İKAMETGAH EDEN DENİZLİLİ AİLEDEN VALİ COŞ'A ZİYARET | Denizli Online Haber | Denizli Haber

ALMANYADA İKAMETGAH EDEN DENİZLİLİ AİLEDEN VALİ COŞ’A ZİYARET

Almanya’da ikamet eden Özen ailesi memleketlerine tatile giderken, darbe girişimi sırasında gösterdiği duruş sebebiyle Sakarya Valisi hüseyin avni coş’a teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Almanya’da ikamet eden ve memleketleri olan Denizli’ye giden Erkan Özen ve ailesi, 15 Temmuz gecesi Fettullahçı Terör Örgütü (FETÖ)’nün gerçekleştirmek istediği darbe teşebbüsü sonrasında Sakarya’da darbecilere karşı kahramanca mücadele eden Vali Hüseyin Avni Coş’u makamında ziyaret etti. Özen ailesini kapıda karşılayan Vali Coş’a ailenin küçük kızları çiçek taktim etti.
Ziyarette konuşan Erkan Özen yaşanan olayları medyadan takip ettiğini ve bu nedenle Vali Hüseyin Avni Coş’u ziyaret etmek istediklerini belirtti. Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Memleketlerine giderken ilimize uğradılar. Bize nezaket ziyaretinde bulundular mutlu olduk. Yurt dışında yaşamanıza rağmen Türkiye ile bu kadar yakından ilgilenmeniz, Türkiye’nin istikbali için, tehdit, tehlike altında kalmaması için gelişmeleri yakinen, sıca sıcağına takip ettiniz. Endişe duymanız, dua etmeniz başta sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere devlet erkana yönelen demokrasimize yönelen devletimizi ve milletimize yönelen o hain kalkışmanın bastırılmasında dualarınızla uzaktan destek verdiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Sizlerle tanışmaktan onur duydum” dedi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.