Aldığınız Sevgililer Günü Hediyesi İle Sevgilinizi Şaşırtmaya Ne Dersiniz?

Sevgililer-Günü-Hediyesi

Aldığınız Sevgililer Günü Hediyesi İle Sevgilinizi Şaşırtmaya Ne Dersiniz?

Sevgililer-Günü-Hediyesi

Sevgililer-Günü-Hediyesi

Aldığınız Sevgililer Günü Hediyesi İle Sevgilinizi Şaşırtmaya Ne Dersiniz? Sevgililer gününde ne alacağım derdi hepimizin yaşadığı bir şey. Farklı hediye seçenekleri var elbette ama sevgilinizi şaşırtmak ve onu etkilemek için onun zevkine ve kişiliğine uygun hediyeler seçmek çok önemli. Seçenek çok ama karar vermek zor böyle dönemlerde.

Onumu alsam bunumu alsam derken onca şey arasında kafamız iyice karışabilir. Ama bu işin birde bütçe kısmı var ki hepimizi ilk düşündüren de o konu. İlla çok pahalı hediyeler almanız gerekmez sevgilinizi mutlu etmek için sizin onu düşünmeniz en önemli konu burada. Bazen alacağınız bir kar küresi ile bazen içi kalplerle dolu bir konfeti ile sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Hem bütçeniz yorulmaz hem de kafanız.

Hediye aslında birinin sizi düşünerek aldığı herhangi bir şey değimlidir? O an o hediyeyi alırken aklında sadece sizin olduğunuzu bilmek bile çok önemli ve paha biçilemez bir hediye olur. Bir çikolata alın mesela. Çikolatanın size onu hatırlattığını söyleyin ‘’mutluluk veren tatlı bir şey tıpkı senin gibi’’ deyin göreceksiniz dünyanın en pahalı hediyesini alsanız o kadar mutlu olmayacaktır. Ya da birkaç tane rengarenk balon götürün.

‘’Mutluluğa seninle uçmak istiyorum’’ dercesine bundan daha değerli bir hediye olabilir mi sevdiğiniz için. Kocaman bir kalpli balon alın gidin sevdiğinizin yanına ‘’ sana kalbimi getirdim tut ve sakın bırakma’’ diyin hangi seven bırakır o kalbi kim sevinmez bir başkasının kalbini kazandığında. Bir kutu içinde kağıtlara yazdığınız duygularınızı verin sevgilinize örneğin ‘’ parmaklarım içimde ki seni anlattı bir kutu dolusu ‘’ deyin ve o bilsin onun sizin içinizde neyi ifade ettiğini. Bir takvim alın sevdiğinize ‘’ tarihlerin sen olmadan önemi olmaz benim için’’ deyin kim zamanını onun için durdurmak isteyen birinin sevgisini görmezden gelebilir.

Hangi hediye duygularınızı ona ifade eden hediye kadar değerlidir? Elbette hiçbir hediye sizin ona sevginizi dolu dolu ifade etmenizden daha değerli değildir. Mum alın mesela ‘’ seni tanıdığım günden beri aşkından muma döndüm’’ deyin hangi sevgili dayanabilir sevdiğinin eriyip bitmesine? Yakmaya kıyamaz aşkının erimesine dayanamaz hiçbir sevgili. Zor değil sevdiğinizi mutlu etmek sadece samimi ve içten olun yapay ve gösteriş olsun diye yapılmayan her davranış gibi hediye almak ta içtenlik ile birleştiğinde mutlu eder karşı tarafı. Küçük bütçelerle büyük mutluluklar elde edebilirsiniz. Ve Size bu konuda yardımcı olacak adres www.beyazkurdele.com. Unutmayın sadece sevmek bile başlı başına bir hediye.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.