Denizli'de Dünya Çevre Günü Etkinliği 3 Haziran'da Kutlanacak | Denizli Online Haber | Denizli Haber

Denizli’de Dünya Çevre Günü Etkinliği 3 Haziran’da Kutlanacak

Türkiye’nin en temiz ve en çevreci kenti unvanı bulunan Denizli Büyükşehir Belediyesi, Dünya Çevre Günü’nü, 3 Haziran Cuma günü saat 10.00’da Çatalçeşme Oda Tiyatrosu’nda çeşitli etkinliklerle kutlayacak. Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizlililere, ferahlatıcı özelliğiyle çok sevilen fesleğen bitkisi dağıtacak.
Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin 3 Haziran Cuma günü saat 10.00’da başlayacak etkinliğinde, tiyatro önünde stantlar kurulacak. Daha sonra Anaokulu, ilkokul ve ortaokul öğrencileri çevre konulu skeçler sahneleyecek. Skeçlerden sonra ise Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan tarafından en çevreci okullara hediyeler verilecek.
BAŞKAN ZOLAN, DENİZLİLİLERE FESLEĞEN DAĞITACAK
Tüm Denizlililerin davetli olduğu etkinlikte Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, vatandaşlara ferahlatıcı özelliğiyle çok sevilen ve Denizli’de bir mahalleye adını veren fesleğen bitkisi dağıtacak. Öte yandan Denizli Büyükşehir Belediyesi, Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında 19 ilçenin tamamında vatandaşlara on binlerce fesleğen dağıtmaya devam ediyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.