11 YAŞINDAKİ KIZA TACİZ | Denizli Online Haber | Denizli Haber

11 YAŞINDAKİ KIZA TACİZ

11 YAŞINDAKİ KIZA TACİZ

Bekilli İlçesi, Yahyalar Mahallesi’nde yaşanan taciz iddiası önce mahalleyi sonra tüm Bekilli’yi ayağa kaldırdı. İddiaya göre, psikolojik sorunları bulunan 1978 doğumlu B.A isimli kişi oturduğu evin önünden geçen 11 yaşındaki bir kıza tacizde bulundu. Kızı bir anda kucaklayıp evine sokan B.A kıza tacizde bulundu.

Tacizci adamın bir anlık dalgınlığıyla elinden kurtulan kız çocuğu hemen kendisini evden dışarı attı ve yardım istedi. Bağıra bağıra yardım isteyen kızın yardımına ilk olarak çevredeki mahalle sakinleri yetişti.  Mahalle sakinleri hemen emniyet güçlerine haber verdi. Olay yerine gelen emniyet güçleri adamın kaldığı eve baskın düzenledi.

Baskın da tacizci adam ev de gözaltına alındı. Ev de ayrıca hint keneviri de bulunduğu iddialar arasında yerini aldı. Mahalle sakinlerinin devamlı sorun çıkardığı için korktuklarını söyledikleri ve psikolojik rahatsızlığı bulunduğunu iddia ettikleri B.A emniyet güçleri tarafından ifadesi alındıktan sonra adliye’ye sevk edildi. Mahkeme tarafından küçük kızın dinlendiği ve B.A’nın tutuklandığı öğrenildi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.